Lista flightów
RELACJA| VI Ogólnopolska Edycja| Lista zawodników| Rejestracja| Format i regulamin | Komunikaty organizacyjne| Zapowiedź Turnieju| Nagrody| Sponsorzy i Partnerzy| Prasa i Patroni Medialni| Nr konta| Dojazd do pola| Program finału| Zaproszenie radiowe| PEŁNE WYNIKI| Lista flightów| Konkurs Fotograficzny - regulamin| wyniki-PZG|
Lista startowa
DZIEŃ FINAŁOWY (7 czerwca 2009 r.)
najpierw Tee 1, poniżej Tee 10
start | tee | fligth | nazwisko | |
8:00 | 1 | 1 | Wydra Bernard | |
| Wyszkowski Robert | |||
| Majsterek Artur | |||
8:10 | 1 | 2 | Lewandowski Andrzej | |
| Kubielski Robert | |||
| Wieczorek Wiktor | |||
8:20 | 1 | 3 | Muddemann Anna | |
| Pobereszko Janusz | |||
| Jaros Rafał | |||
8:30 | 1 | 4 | Masztalerz Krzsztof | |
| Karpiński Wojciech | |||
| Piotrowski Andrzej | |||
| 8:40 | 1 | 5 | Zalewski Bogumił |
| Rogalski Piotr | |||
| Stepułajtis Beata | |||
| 8:50 | 1 | 6 | Mastalski Radosław |
| Kozłowski Lech | |||
| Szewczyk Jarosław | |||
| Muddemann Carlo | |||
| 9:00 | 1 | 7 | Majsterek Amanda |
| Folta Zbigniew | |||
| Kawka Marek | |||
| Jerzy Czaplejewicz | |||
| 9:10 | 1 | 8 | Kubielski Mikołaj |
| Skudlarski Łukasz | |||
| Krajewski Albert | |||
| Szynkiewicz Piotr | |||
| 9:20 | 1 | 9 | Pieńkowski Maciej |
| Kazberuk Janusz Antoni | |||
| Grodziński Tadeusz | |||
| Bielawski Jerzy | |||
| 9:30 | 1 | 10 | Zieliński Grzegorz |
| Kaźmierczak Oskar | |||
| Młynarski Ernest | |||
| Ulacha Marcin | |||
| 9:40 | 1 | 11 | Kubicki Jacek |
| Pisarski Marek | |||
| Mikołajczyk Janusz | |||
| Dąbrowski Michał | |||
| 9:50 | 1 | 12 | Kończak Michał |
| Poniż Michał | |||
| Kasprowicz Michał | |||
| Świniarski Wojciech |
start | tee | fligth | nazwisko | |
8:00 | 10 | 1 | Zapisek Marek | |
| Podwysocki Edward | |||
| Zieliński Zbigniew | |||
8:10 | 10 | 2 | Kowalczewski Adam | |
| Łączyński Wacław | |||
| Wasińki Władyław | |||
8:20 | 10 | 3 | Kawecka-Surowiec Elżbieta | |
| Kubiak Joanna | |||
| Newel Mirosław | |||
8:30 | 10 | 4 | Łuczak Krzysztof | |
| Osiński Rafał | |||
| Wasiak Sylwester | |||
| 8:40 | 10 | 5 | Folta Marzenna |
| Dębski Marek | |||
| Surowiec Piotr | |||
| 8:50 | 10 | 6 | Miller Franciszek |
| Laskowska Joanna | |||
| Cechowski Przemysław | |||
| 9:00 | 10 | 7 | Krajewski Wiktor |
| Rawicki Eryk | |||
| Pieńkowski Janusz | |||
| 9:10 | 10 | 8 | Chojnacki Wiesław |
| Haracz Waldemar | |||
| Gozdek Ryszard | |||
| 9:20 | 10 | 9 | Kwiatkowski Grzegorz |
| Bruzda Jarosław | |||
| Pałdyna Hanna | |||
| 9:30 | 10 | 10 | Zakrzewski Antoni |
| Iwanowski Paweł | |||
| Gałęza Damian | |||
| 9:40 | 10 | 11 | Skudlarski Kamil |
| Wieczorek Rafał | |||
| Laskowski Piotr | |||
| 9:50 | 10 | 12 | Dutczak Jerzy |
| Wieczorek Martyna | |||
| D Amico Luciano | |||
| 10:00 | 10 | 13 | Łach Krzysztof |
| Siwiński Paweł | |||
| Bednarek Krzysztof |
Lista startowa
I dnia (6 czerwca 2009 r.)
VI Turnieju A&A o Brylant 2009
tee 1 | tee 10 |
| |
08:00 | Rafał Wieczorek | 08:00 | Marek Dębski |
Marek Kawka | Sylwester Wasiak | ||
Jarosław Szewczyk | |||
08:10 | Robert Wyszkowski | 08:10 | Wiktor Krajewski |
Jerzy Bielawski | Rafał Osiński | ||
Radosław Mastalski | Adam Kowalczewski | ||
08:20 | Jarosław Brózda | 08:20 | Robert Kubielski |
Piotr Surowiec | Przemysław Cechowski | ||
Janusz Mikołajczyk | Eryk Rawicki | ||
08:30 | Paweł Iwanowski | 08:30 | Robert Angelard |
Rafal Jaros | Krzysztof Łuczak | ||
Janusz Pobereszko | Joanna Kubiak | ||
08:40 | Anna Muddemann | 08:40 | Martyna Wieczorek |
Wacław Łączyński | Tomasz Musioł | ||
Beata Stepułajtys | Zbigniew Zieliński | ||
08:50 | Bogumił Zalewski | 08:50 | Franciszek Miller |
Marek Pisarski | Kamil Skudlarski | ||
Marcin Żemaitis | Wiktor Wieczorek | ||
Janusz Pieńkowski | |||
09:00 | Piotr Laskowski | 09:00 | Wiesław Chojnacki |
Luciano D`Amico | Ryszard Gozdek | ||
Marek Piątkowski | Mirosław Newel | ||
09:10 | Jerzy Dutczak | 09:10 | Marek Zapisek |
Krzysztof Bednarek | Władysław Wasiński | ||
Bogdan Lutomski | Łukasz Skudlarski | ||
Piotr Rogalski | |||
09:20 | Wojciech Karpiński | 09:20 | Artur Majsterek |
Krzysztof Masztalerz | Waldemar Hałacz | ||
Andrzej Piotrowski | Krzysztof Łach | ||
Janusz-Antoni Kazberuk | |||
09:30 | Maciej Pieńkowski | 09:30 | Albert Krajewski |
Amanda Majsterek | Edward Podwysocki | ||
Lech Kozłowski | Hanna Pałdyna | ||
Zbigniew Folta | |||
09:40 | Michał Kończak | 09:40 | Marzenna Folta |
Tadeusz Grodziński | Joanna Laskowska | ||
Carlo Muddemann | Elzbieta Kawecka-Surowiec | ||
Oskar Kaźmierczak | |||
09:50 | Michal Poniz | 09:50 | Mikołaj Kubielski |
Michał Dąbrowski | Grzegorz Kwiatkowski | ||
Grzegorz Zieliński | Antoni Zakrzewski | ||
Jacek Kubicki | |||
10:00 | Michał Kasprowicz | 10:00 | Bernard Wydra |
Wojciech Świniarski | Lewandowski Andrzej | ||
Ernest Młynarski | Damian Gałęza | ||
Marcin Ulacha |