zmniejsz czcionkezwieksz czcionke

Podsumowanie

2010| WIELKI FINAŁ!| Informacje dla Zawodników| Format i Regulamin| Patronaty medialne| Patronaty Honorowe| Sponsorzy i Partnerzy| Bilety wstę™pu| Nr konta| Hotel turniejowy| Program Turnieju| Zobacz Nagrody| Dojazd na pole| Dojazd na finał| WYNIKI DOŁKӓW| OFICJALNE WYNIKI| Podsumowanie|

Turniej o Brylant A&A – symboliczne 7 , czyli pełnia i doskonałość. 

Organizatorzy Turnieju najwyraźniej mają potężne chody gdzieś na samej górze. Po paskudnym, deszczowym maju pierwszy weekend czerwca powitał graczy 7 edycji Turnieju o Brylant A&A prawdziwie brylantową pogodą. Słońce świeciło przez dwa dni turniejowych rozgrywek a niedzielne uroczystości finałowe na polu golfowym A&A w Pabianicach odbyły się przy prawdziwie letniej aurze. Może dlatego, ze Sponsor Główny Turnieju – firma Novostrat wywodzi się właśnie z Pabianic? 

Turniej o Brylant A&A – jedna z największych w Polsce imprez łączących zmagania sportowe z pełnym atrakcji piknikiem na świeżym powietrzu - zdołał się już na stałe wpisać w kalendarz golfowych wydarzeń. W Turnieju uczestniczyło 70 zawodników. Nic dziwnego, skoro impreza rokrocznie odbywa się pod patronatem PZG a w tym roku jako jedyny turniej golfowy rozegrany został pod honorową opieką Polskiego Komitetu Olimpijskiego. 

Po dwóch dniach zaciętej rywalizacji zwyciężył Jerzy Bielawski z A&A Golf Club zdobywając nie tylko oryginalną statuetkę tematycznie związaną z golfem, ozdobioną pięknym brylantem (statuetkę tę już po raz siódmy zaprojektowała Anna Majsterek a wykonali najlepsi jubilerzy A&A Domu Jubilerskiego) ale także luksusowy weekend SPA w Hotelu Bryza w Juracie. Zwycięzca wyprzedził o sześć uderzeń Bogusława Bila z Modrego Lasu i Amandę Majsterek z A&A Golf Club. Wśród kobiet pierwsza była Katarzyna Selwent a z juniorów Wiktor Wieczorek (kolumny wprost ze stoiska Audio Video Benefit, które wygrał były większe od niego) Wspaniałe zegarki marki Frederique Constant – nagrody w Konkursie Longest Drive (na najdłuższe uderzenie Turnieju) odebrali Katarzyna Selwent i Paweł Iwanowski. Wielki Finał Turnieju był jednocześnie oficjalnym otwarciem Pola Golfowego A&A w Pabianicach koło Łodzi!

 W  niedzielne popołudnie, licznie zgromadzeni goście mieli okazję podziwiać konkurs Hole in One, w którym nagrodą jest brylantowa kolia. Nikt do dołka nie trafił a najbliżej do tego celu była Elżbieta Wolschendorf-Łazowska.
  W specjalnie przygotowanym miasteczku sportowym na polu w Pabianicach tłumnie zgromadzeni goście podziwiali taneczne show w wykonaniu Tancerzy Studia Tańca 4U i ich instruktora – finalisty IV edycji programu You Can Dance – Marcina Mrozińskiego, pokazy mody (Van Graaf i Konrad lingerie – bielizna), prezentacje sztuki jubilerskiej, pokazy mistrzostwa fryzjerskiego (Wojewoda Studio), pokaz fitness (Pure) , pokaz TAI-CHI (Polska  Organizacja Kung Fu Tradycyjnego i Sportowego) i premierowe pokazy luksusowych aut (Jeep, Chrysler, Dodge, Jaguar, Land Rover). Dużym sukcesem zakończyła się profesjonalna Akademia Golfa Deutsche Bank. Wiele pozytywnych emocji wzbudził masaż polinezyjski, któremu można się było poddać  w stoisku Onsen Spa (fundatora nagród w wielu konkursach).  W tym samym czasie kosmetyczne zabiegi pielęgnacyjne i cenne porady profesjonalistów odbywały się w namiotach Magellan Med - Spa i Perfumerii Douglas. Można się było odprężyć korzystając z wysokiej klasy nefrytowych łóżek masujących (Sygora)Dużym wzięciem cieszyły się konkursy na najciekawszą biżuterię i najpiękniejszy kapelusz (nagrody ufundował Onsen Spa, Douglas, A&A Dom Jubilerski oraz Magazyn Moda&Styl). Kto do przepysznych grillowanych potraw  chciał napić się piwa miał do dyspozycji ogródek piwny Pilsner Urquell. a pieczę nad szlachetnym smakiem wina roztoczył Partner Center i regionalna marka Aronica. Spragnieni mogli pokrzepić się coca-colą lub Nestle Waters, a gorące emocje studziły lody serwowane przez firmę Ulisse. Były też cygara (Old Havana) i pyszna kawa (Wszechkawa).  Zorganizowano także szereg atrakcji dla najmłodszych. Animatorzy ze Szkoły Edukacji Innowacyjnej malowali małe buzie, szczudlarze i piraci zapraszali do udziału we wspólnej zabawie. Były tatuaże i łakocie. 

 8 edycja Turnieju o Brylant A&A już za rok. Zapraszamy!