zmniejsz czcionkezwieksz czcionke

Od czego zacząć

Od czego zacząć| Cennik| Podstawy golfa- skrypt| Zdjęcia z kursu A&A | Formularz  zgł‚oszeniowy|

 
    
    
    
 

Odpowiedź na to pytanie jest prosta - trzeba mieć ochotę na ten rodzaj rekreacji. Nauka gry w golfa nie wymaga większych przygotowań fizycznych, ani dużych nakładów finansowych. Na pewno trzeba będzie poświęcić trochę czasu. 

W naszym Klubie Golfa A&A prowadzimy akademię golfa dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Proponujemy naukę całym rodzinom oraz przyjemne spędzenie czasu wolnego. Szkoły w ramach lekcji WF mają zapewnione bezpłatne zajęcia z golfa pod okiem instruktorów. Prowadzimy szkolenia na zieloną kartę, która uprawnia Państwa do grania na polach golfowych.

Przez 24 godziny mamy do dyspozycji halę golfową, gdzie niezależnie od pogody i pory roku można prowadzić zajęcia z golfa. Zapewniamy sprzęt do nauki oraz do gry w golfa, udostępniamy go bezpłatnie, podobnie jak piłeczki golfowe w hali bez ograniczeń. Po pierwszych krokach przenosimy zajęcia na driving range. Dla członków klubu wejście jest bezpłatne, koszyczek piłek około 24 szt. kosztuje 5 zł, dla pozostałych osób wejście na driving kosztuje 10zł, każdy koszyczek 5 zł, a wypożyczenie kija 10 zł. Tak w skrócie wyglądają wydatki ponoszone podczas wstępnego szkolenia.

Następnym etapem, oczywiście jeśli zainteresowaliście się golfem, jest zakup zestawu do gry w golfa - czyli woody, irony, wedge, putter i torba na kije. Dobrze jest pomyśleć również o dodatkowych lekcjach z profesjonalnym trenerem, które skrócą nam czas w uzyskiwaniu coraz lepszych wyników. Przedstawiamy Państwu w bardzo dużym skrócie początki nauki gry w golfa, na naszej stronie znajdziecie Państwo dokładne dane o warunkach i kosztach szkolenia. Celem nauki jest osiągnięcie spokojnego, prowadzonego w równym rytmie swingu, co pozwoli uzyskać zadawalający wynik gry.  

Naukę gry w golfa można porównać do czytania książki im dalej się zagłębiasz tym bardziej cię interesuje i dostrzegasz horyzonty wiedzy w tym temacie. Na świecie zarejestrowanych jest ponad 150 000 000 golfistów, zapraszamy do tej wielkiej rodziny!

 
Zapraszamy do szkoły golfa A & A Golf Club

Organizujemy szkolenia:

1.     Indywidualne : dla zaawansowanych i początkujących

2 .     Grupowe :   

- pracowników firm

- członków korporacji zawodowych

-  organizacji i stowarzyszeń

-  uczniów i studentów.

3 .     Rodzinne

Szkolenie obejmuje praktyczną naukę gry, zasad i terminologii golfowej.Zajęcia prowadzą doświadczeni trenerzy. Absolwenci Akademii Golfa A&A mogą przystąpić do egzaminu na " Zielona Kartę " uprawniającą do wstępu na pola golfowe na całym świecie.

 

Rozpoczynając prowadzenie zajęć golfowych byliśmy pełni obaw, czy golf jako dyscyplina w Polsce mało znana,  zaciekawi i przyciągnie młodzież.

Współpraca ze szkołami pokazała, że zainteresowanie rośnie z roku na rok. Nasz klub cieszy się sympatią uczniów uczestniczących w zajęciach golfowych w ramach lekcji wychowania fizycznego.

Bogatsi o doświadczenie zapraszamy do udziału w Akademii Golfa  A&A GC wszystkich nauczycieli i uczniów szkół województwa łódzkiego.  Stworzyliśmy nowatorski program szkolenia nauczycieli i prowadzenia lekcji wf z golfem w naszych klubowych obiektach.

ZAPRASZAMY do Akademii i Klubu Golfowego A&A GC.

INFORMACJE i zapisy golf@aia.pl Lub 42 632 00 00
 

 

 Kto może uczyć się w naszej Akademii Golfa ?

Odpowiedź jest prosta- wszyscy !!!

Nasze ośrodki treningowe przeznaczone są nie tylko dla członków A&A Golf Club ale też dla wszystkich chętnych, zainteresowanych przygodą z golfem. Dołącz do grona 150 mln golfistów na całym świecie. Oferujemy dwie metody nauczania: indywidualna i grupową. Przyjdź do nas sam/sama, z partnerem, przyjaciółką lub rodziną. Masz ochotę nauczyć się uderzać białą piłeczkę i trafiać do dołka oddalonego o 200 m?                                                                                 Grasz już w golfa od jakiego czasu i chcesz poprawić swoją technikę i kondycję przed najbliższym sezonem ?    

Napisz lub zadzwoń aby zarezerwować tee time, umówić się z trenerem, skorzystać z driving range lub hali golfa golf@aia.pl lub 42 632 00 00